JĘZYK / LANGUAGE: polska wersja językowa  angielska wersja językowa
Nauczyciel języka angielskiego
pixel Program Bell - Kursy języka angielskiego

Lekcje angielskiego dla dzieci w wieku szkolnym. Poznań

Program your future!

spacer spacer spacer

Angielski dla dzieci 10-12 lat

Nauka angielskiego dla dzieci w wieku szkolnym już od pierwszej lekcji odbywa się prawie wyłącznie po angielsku, ponieważ jest to sprawdzona metoda "oswajania" uczącego się z językiem. Większość naszych kursów odbywa się na zasadzie tzw. zajęć łączonych, czyli lekcje prowadzone są na zmianę przez polskiego nauczyciela anglistę i native speaker'a – rodowitego Anglika czy Amerykanina. Każdy nowy uczestnik odbywa pisemny i ustny test diagnostyczny, dzięki czemu uczy się w przyjaznej atmosferze, na poziomie dobranym do swoich możliwości. Nasz kurs dla uczniów klas 4 - 6 to aż 124 lekcje w roku szkolnym. Zajęcia prowadzone są w małych grupach do 10 osób, co umożliwia nauczycielowi na indywidualne podejście do ucznia.

Pełna oferta kursu - Angielski dla dzieci w wieku 10-12 lat pdf

pixel
spacer spacer spacer
Program-Bell logo