JĘZYK / LANGUAGE: polska wersja językowa  angielska wersja językowa
Nauczyciel języka angielskiego
pixel Program Bell - Kursy języka angielskiego

Angielski dla przedszkolaków. Kurs językowy w Poznaniu.

Program your future!

spacer spacer spacer

Angielski dla dzieci 5-6 lat

Zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym prowadzone są w sposób naturalny przez native speaker’a czyli nauczyciela pochodzącego z kraju anglojęzycznego. Wczesne rozpoczęcie nauki języka obcego z nauczycielem angielskojęzycznym gwarantuje otwarcie się dzieci na fakt, że ludzie porozumiewają się różnymi językami. Co ważne 5-cio i 6-cio latki uczą się bawiąc w przyjaznej atmosferze. Program zajęć nastawiony jest na rozwijanie umiejętności rozumienia ze słuchu oraz mówienia i opiera się na zajęciach ruchowych, z wykorzystaniem tematów plastycznych i muzycznych, co pozwala łatwo przyswoić strukturę języka angielskiego. Nasz kurs dla przedszkolaków to jedna pięćdziesięciominutowa lekcja w tygodniu, czyli 31 lekcji w roku szkolnym. Zajęcia prowadzone są w małych grupach do 8 osób, co pozwala nawiązać dobry kontakt dzieci z nauczycielem i dziećmi między sobą.

Pełna oferta kursu - Angielski dla dzieci w wieku 5-6 lat pdf

pixel
spacer spacer spacer
Program-Bell logo