JĘZYK / LANGUAGE: polska wersja językowa  angielska wersja językowa

Program your future!

spacer spacer spacer

Angielski dla dzieci 7-9 lat

Lekcje dla 7,8,9 latków prowadzone są w sposób naturalny przez polskiego lektora anglistę. Wszyscy nasi nauczyciele są znakomicie przygotowani do pracy z małymi dziećmi i sprawią, że nauka języka będzie jednocześnie zabawą i wielką przygodą. Każdy nowy uczestnik odbywa rozmowę kwalifikacyjną – test obrazkowy, na poziomie dobranym do swoich możliwości. Nasz kurs dla uczniów klas 1-3 to dwie pięćdziesięciominutowe lekcje w tygodniu, czyli 62 lekcje w roku szkolnym. Zajęcia prowadzone są w grupach do 10 osób, co pozwala nawiązać dobry kontakt dzieci z nauczycielem i dziećmi między sobą. W tym roku, naszym kursantom, proponujemy też dodatkowe, bezpłatne zajęcia z native speakerem.

Pełna oferta kursu - Angielski dla dzieci w wieku 7-9 lat pdf

pixel
spacer spacer spacer
Program-Bell logo