JĘZYK / LANGUAGE: polska wersja językowa  angielska wersja językowa
Język angielski dla firm i biznesów
pixel Program Bell - Kursy języka angielskiego
linia

Kursy języka angielskiego dla firm. Poznań, Wielkopolska

Program your future!
 
spacer spacer spacer
spacer

angielski program dla firm

Szkoła Języków Obcych PROGRAM posiada długą i bogatą tradycję prowadzenia szkoleń w firmach. Kursy w przedsiębiorstwach rozpoczęliśmy w roku 1990, kiedy zaprosiła nas do współpracy Telekomunikacja Polska. Od tego czasu przeprowadziliśmy wiele tysięcy lekcji, w których wzięli udział nie tylko pracownicy firm wielkopolskich, ale także przedstawiciele przedsiębiorstw z całego kraju. O formie proponowanych przez nas szkoleń decyduje zamawiający, jednak służymy pełnym doradztwem w zakresie właściwego doboru szkolenia. Wśród szkoleń najczęściej zamawianych są zajęcia w grupach lub indywidualne odbywające się w trybie dwóch lub więcej spotkań w tygodniu, jak i tygodniowe kursy intensywne oraz dziewięciodniowe kursy wyjazdowe.

Na życzenie Państwa przeprowadzamy również specjalistyczne szkolenia językowe typu: Business English, Financial English, English in Engineering i inne. W trakcie swojego istnienia przeprowadziliśmy wiele specjalistycznych szkoleń językowych na zamówienie firm i instytucji poznańskich i z całego kraju, między innymi: GlaxoSmith Kline, BudimexDromex, Kompania Piwowarska, Makro Cash & Carry i wielu innych. Prowadziliśmy szkolenia tak odległe tematycznie od siebie, jak specjalistyczne kursy dla wojska na zlecenie British Council po kursy dla Wyższego Seminarium Duchownego Księży Oblatów w Obrze koło Wolsztyna.

Przed rozpoczęciem każdego z kursów nieodpłatnie przeprowadzamy dla każdego z Państwa test i rozmowę kwalifikującą na odpowiedni poziom językowy.

Szkoła posiada doświadczenie w przeprowadzaniu audytu językowego dla firm i może polecić tę usługę wszystkim przedsiębiorstwom, które pragną "uporządkować" wiedzę językową swoich pracowników według standardów europejskich (Common European Framework - Council of Europe) lub standardów innej skali (np. Bell).

Szkoła posiada odpowiednie doświadczenie i zaplecze do obsługi administracyjnej kontraktów. Zajęcia mogą odbywać się w Państwa firmie lub w siedzibie szkoły. Zapraszamy wszystkich kursantów do korzystania z naszej biblioteki.

Serdecznie Państwa zapraszamy byście powierzyli nam szkolenie swoich pracowników. Będzie nam miło powitać Was w gronie naszych klientów.

Wszelkich informacji udzielą Państwu:

Szkołą Języków Obcych Program sp z o.o.
61 - 701 Poznań
ul. Fredry 1
tel. 61 851 9250

pixel
spacer
spacer spacer spacer
linia
Program-Bell logo  
strona główna | o szkole | kursy | dla firm | obozy językowe | angielski w anglii
język polski | egzaminy cambridge | test your english | work for us | kontakt

© 1999- Wszelkie prawa zastrzeżone - Szkoła języka angielskiego PROGRAM

realizacja projektu: Paweł Sobczak i New Concept Design