JĘZYK / LANGUAGE: polska wersja językowa  angielska wersja językowa
Nauczyciel języka angielskiego
pixel Program Bell - Kursy języka angielskiego
linia

Najnowsze informacje i wiadomości - co nowego w szkole PROGRAM

Program your future!
 
spacer spacer spacer
spacer

Z ostatniej chwili

Dzieci z Domu dziecka w Program-Bell

W sobotę, dnia 8 czerwca 2013 dzieci z Domu dziecka w Wolsztynie gościły w Szkole Program-Bell, przy ulicy Fredry. Lektorzy: Cormac Mulcahy, Marshall Taylor,Laura Hawbaker i pani Kasia Lisiewicz, w towarzystwie pani Mai Van den Berg zabrali dzieci na długi spacer po mieście. Dla wielu z nich był to pierwszy raz w Poznaniu. dzieci obejrzały wiele poznańskich zabytków i atrakcji, z koziołkami na ratuszu na czele. Około godziny 13, pod okiem lektorów, dzieci ugotowały wspólny, bardzo smaczny obiad w kuchni szkoły. Uczestnicy wycieczki mieli okazje poznać słownictwo angielskie dotyczące jedzenia i gotowania: nazwy potraw i słownictwo dotyczące przygotowywania posiłku. Po obiedzie, Laura wykonała piękne, profesjonalne karykatury dzieci. Beda im one przypominały im o tym czerwcowym dniu w Poznaniu, pełnym niespodzianek i przygód !

Zapraszamy dzieci z Wolsztyna do kolejnej wizyty w szkole jesienią !

Wizyta w domu dziecka Wizyta w domu dziecka
   
Wizyta w domu dziecka Wizyta w domu dziecka
   
Wizyta w domu dziecka Wizyta w domu dziecka
   
Wizyta w domu dziecka Wizyta w domu dziecka
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
 
   

Nasza kolejna wspólna zabawa w Domu Dziecka w Wolsztynie.

W sobotę 16 marca już po raz drugi Brittany, Cormac i Pani Kasia Lisiewicz pojechali do Domu Dziecka  Wolsztynie, żeby spędzić  wspólne popołudnie wraz z dziećmi. Tym razem również udało się zabrać ze sobą smaczne podarunki od firmy ABC Kuchni z Poznania, Piekarni Góra & Pyskło z Poznania, kilka skrzynek owoców od Państwa Wandy i Macieja Jabłońskich z Poznania oraz 32 efektowne plecaki z firmy PASO z Sierosławia pod Poznaniem.  
Pani Kasia, po przywitaniu się z dziećmi,  zakasała rękawy i zabrała się do od razu do przygotowania pysznego makaronu po bolońsku. Pracowite dziewczynki natychmiast zaczęły kroić składniki na potrawę. Agnieszka i Anita dzielnie pokroiły czosnek i cebule, a Kacper mieszał i smażył sos. Pomagali nam tez najmłodsi: Eliasz i Leszek. Brittany usiadła przy stole z dziećmi zainteresowanymi pracami artystycznymi i pokazała im jak wykonać piękne, kolorowe kwiaty z  papieru i krepy. Natomiast samodzielnie wykonane chorągiewki, pasowały idealnie do tego dość wietrznego dnia. Tymczasem Cormac, wraz ze starszymi chłopcami wyszedł na dwór pograć w piłkę oraz wziąć udział w wojnie na śnieżki.   
W czasie kolacji wszyscy zasiedli przy stole i z apatytem zjedli smakowite danie. Na deser były pożywne owoce oraz smaczne drożdżówki.  Potem były jeszcze miłe pogawędki z dziećmi, zajmująca gra w karty z Cormackiem oraz „Chińczyk” w towarzystwie Brittany. Wszystkie dzieci świetnie sobie dawały radę rozmawiając z lektorami po angielsku, ucząc się przy tym wielu nowych słówek. Podobnie jak poprzednio, trudno nam było się rozstać!

Relacje z naszej poprzedniej wizycie można znaleźć tutaj

Wizyta w domu dziecka Wizyta w domu dziecka
   
Wizyta w domu dziecka Wizyta w domu dziecka
   
Wizyta w domu dziecka Wizyta w domu dziecka
   
Wizyta w domu dziecka Wizyta w domu dziecka

pixel
spacer
spacer spacer spacer
linia
Program-Bell logo  
strona główna | o szkole | kursy | dla firm | obozy językowe | angielski w anglii
język polski | egzaminy cambridge | test your english | work for us | kontakt

© 1999- Wszelkie prawa zastrzeżone - Szkoła języka angielskiego PROGRAM

realizacja projektu: Paweł Sobczak i New Concept Design